Sjednání po telefonu či emailu

Vážení pozůstalí,

v návaznosti na situaci v ČR jsme nuceni částečně omezit provoz na našich provozovnách.

Převozy zesnulých nejsou omezeny. 

V těchto případech jsme Vám k dispozici na telefonním čísle:  +420 777 156 130

nebo email.:  charon.d@seznam.cz

Kancelář je Vám k dispozici pouze po předchozí telefonické domluvě  a v pracovní dny v době od 8.00 do 14.00 hodin. Mimo pracovní dobu po předchozí telefonické domluvě.

Prosíme, abyste do kanceláří vstupovali vždy s rouškou. Upřednostňujeme platbu kartou, nebo převodem.

Současně Vám nabízíme sjednání rozloučení po telefonu. Tato služba není v naší nabídce novinkou.

Smlouva Vám bude následně zaslána e-mailem. Rozhovor může trvat 30 - 60 minut. Z tohoto důvodu mohou být telefonní linky delší dobu obsazené a může nějakou dobu trvat, než se Vám sjednavatel bude moci věnovat. Vždy Vás však budeme kontaktovat.

Při sjednání smutečního rozloučení nebo rozloučení bez obřadu po telefonu:

  • připravte si občanský průkaz zesnulé/ho a občanský průkaz volajícího (vypravitele)   

  • chcete-li sjednat rozloučení v obřadní síni a máte-li možnost, pošlete na email: charon.d@seznam.cz datum možného konání a obratem Vám zašleme nabídku hudby, květinové aranže apod.

  • sjednavatel s Vámi vyplní údaje potřebné pro rozloučení a následně zašle smlouvu vč. kalkulačního (rozpočtového) listu na Vámi uvedený e-mail. Zároveň se domluvíte na předání dokladů a oblečení pro Vašeho blízkého. Doporučujeme však nechat jej obléknout do rubáše, který máme k dispozici.

  • v případě, že se chcete rozloučit s Vaším blízkých v obřadní síni, doporučujeme rozloučení v kruhu rodinném, přestože smuteční rozloučení nejsou nijak omezeny

  • smuteční oznámení (parte) domluvíte se sjednavatelem telefonicky a zároveň se domluvíte na předání. Druhou možností je zaslání smutečního oznámení mailem v PDF formátu (nelze u oznámení tištěných na barevný blanket).

  • v případě, že budete s uvedenými službami a cenou souhlasit, odepište zpět: "Souhlasím s uvedenými službami a cenou za pohřební služby a služby související". Máte-li možnost smlouvu vytisknout a naskenovat, prosíme o její podpis a následné odeslání zpět.

  • následně Vám bude e-mailem potvrzeno uzavření smlouvy


                       Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost. Snažíme se touto cestou chránit Vás i nás.